top of page
Vyhledat
  • Zuzana

Tiipii - maximálne pohodlie v záhrade

My, ľudia stojaci za značkou Tiipii, sme typickí ľudia, ktorí majú veľa lásky k všetkému, čo súvisí s nádhernou prírodou.S nadšením vás inšpirujeme, aby ste začali kempovať, kanolovať, relaxovať a dať deťom veľký dôvod, aby ste mohli ísť opäť von! Naše slávne vonkajšie sídlo bolo s láskou navrhnuté pre vás, aby ste nakopli, oddychovali a sledovali svet okolo…


Všetko, čo musíte urobiť, aby ste mohli začať svoj vlastný príbeh s TiiPii, je rozhodnúť sa o veľkosti, ktorá vám vyhovuje, v prípade potreby pridať stojan, vhodiť nejaké vankúše a ľahnúť si, oddýchnuť si a získať späť trochu času pre seba!


Originálna záhradná súprava TiiPii pre domáce leňošenie, zábavu vo vnútri i vonku a relaxáciu. Bavte sa, relaxujte a odpočívajte doma vo veľkom štýle s našimi klasickými záhradnými posteľami TiiPii. K dispozícii sú v rôznych farbách inšpirovaných zemou spolu s našimi oceľovými stojanmi a pončo.


Pohodlný spôsob nákupu našej najpredávanejšej postele TiiPii. Vyberte si z našej ponuky farieb inšpirovaných zemou a spárujte ich s jedným z našich stojanov a ochranným krytom proti poveternostným vplyvom.


Postele TiiPii sú dokonalými závesnými lehátkami, ktoré si môžete vychutnať takmer kdekoľvek. Zaveste ho z bezpečnej stropnej konštrukcie alebo z jedného z našich krásnych stojanov. Dokonalé útulné nastavenie pre prácu z domu.

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Post: Blog2_Post
bottom of page