top of page
Vyhledat
  • bratislava74

101: Kolekcie TiiPii


Vitajte v TiiPii, austrálskej značke s láskou k prírode. TiiPii ako značka začala ľudí povzbudzovať k tomu, aby vyšli von a preskúmali alebo, naštartovali, relaxovali a užili si počasie vonku.Ak sa chcete stať súčasťou rodiny TiiPii, musíte sa len rozhodnúť, ktorý produkt vám najlepšie vyhovuje a aké doplnky budete potrebovať, aby vyhovoval vášmu prostrediu a priestoru. Ak si nie ste istí, ktorá posteľ bude pre vaše potreby to najlepšie, pokračujte v čítaní, pretože pre každú zbierku získate rozpis kľúčových funkcií.


Klasická kolekcia:


Klasická kolekcia je zložená z dvoch štýlov postelí TiiPii - Nomad a Nester.


Nomad je menšej veľkosti a má priemer 1,5 metra. Vďaka tomu je najlepšou voľbou pre vnútorné použitie alebo užšie priestory. S hmotnosťou iba 6 kg a kapacitou 2 - 3 dospelých je Nomad ideálnym riešením pre páry a malé rodiny. Nomad sa zbalí do 60 cm prenosnej tašky, takže je ideálny na dovolenku, cestovanie a odkladanie.


Nester je o niečo väčší a má priemer 1,8 metra. Vďaka väčšej posteli je Nester ideálnou voľbou pre väčšie rodiny a na každú posteľ sa zmestia až 4 dospelí. Tento typický záhradný kúsok je ideálny pre tých, ktorí majú väčší priestor alebo chcú doplniť svoju záhradu alebo dom štýlovým, ale praktickým doplnkom. Táto posteľ je stále rovnako ľahká na zostavenie ako Nester a váži iba 7,5 kg. Je vhodná na cestovanie a zbalenie, keď sa práve nepoužíva.


Obe záhradné postele sú vhodné na štýlový relax. Hlavným rozdielom medzi týmito dvoma výrobkami je, že Nomad nie je dodávaný so stojanom vyrobeným na mieru posteli, takže je ideálny na zavesenie na bezpečný nosník, konár alebo inú bezpečnú konštrukciu. Stojan s dĺžkou 1,8 m je možné použiť pre Nomad, ale nedoporučuje sa tým, ktorí kupujú Nomad, aby využili alebo šetrili miesto. Ak máte viac priestoru a chcete si kúpiť TiiPii s flexibilitou použitia stojanu, bude pre vás Nester.


Obidve postele sú odolné voči vode, UV žiareniu a plesniam. Ak sa však posteľ nebudete dlhší čas používať alebo v prípade nepriaznivého počasia, odporúčame ju rozobrať a uskladniť. vyzerá to najlepšie. Ak hľadáte produkt, ktorý vydrží po celý rok, bude pre vás tou najlepšou voľbou luxus.


Bambino TiiPii je ideálny pre každú spálňu, herňu alebo záhradu. Má šírku 1 meter, takže je ideálnou veľkosťou pre deti. Ľahký, s hmotnosťou iba 4 kg, Bambino TiiPii je tiež perfektný na zabalenie, keď ho nepoužívate, aby vám ušetril miesto alebo si ho vzal so sebou na dovolenky a výlety. Jeho zostavenie trvá len 10 minút a znamená, že TiiPii je možné ľahko premiestniť a poskladať.


Ak si chcete kúpiť TiiPii pre dieťa, potom je pre vás Bambino tou najlepšou voľbou.


Deluxe kolekcia:


Kolekcia Deluxe je najluxusnejšia a najpríjemnejšia zo všetkých závesných kresiel TiiPii. Toto je použitá použitá látka „Sunbrella“, ktorá ju robí mimoriadne odolnou pre celoročné vonkajšie použitie, ako aj pre komerčné prostredie. Dostupné v priemeroch 1,5 m a 1,8 m budú mať veľkosť, ktorá vyhovie všetkým potrebám a každému priestoru.


Tento rad by bol ideálny pre komerčné aj domáce použitie a prospešný pre tých, ktorí nechcú, aby si museli svoje TiiPii zbaliť v chladnejších mesiacoch, a preto poskytujú produkt a služby, ktoré sa ľahko udržiavajú. Čistenie Deluxe TiiPii nemôže byť jednoduchšie a rýchlejšie a jednoduchšie ho utrieť, aby ste odstránili všetky stopy a ktoré možno prať aj v práčke.


Posteľ Deluxe je možné kúpiť v súprave s našim opulentným stojanom Deluxe Bronzed TiiPii Stand, ktorý nielen dodáva posteli luxusný štýl, ale tiež poskytuje neprekonateľnú pevnosť a odolnosť. Kombinácia týchto výrobkov zabezpečí minimálnu údržbu, pretože oba výrobky boli navrhnuté tak, aby boli odolné za všetkých poveternostných podmienok.

3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Post: Blog2_Post
bottom of page