top of page
14_Classic Olive TiiPii Bed_Freehanging_

O nás

Informácie o prevádzkovateľovi stránky www.tiipii.skSpoločnosť vznikla v roku 2002. Jej sídlo je v Martine. Od roku 2011
máme otvorenú pobočku v Nitre na Bratislavskej ulici č.2. Našim hlavným cieľom je
maximálna spokojnosť zákazníkov. Máme stabilné dodávateľské vzťahy overené
dlhoročnou spoluprácou. V prevádzkach spoločnosti sa môžete podrobne oboznámiť
s ponúkaným sortimentom. Naši zamestnanci vám radi poskytnú potrebné
informácie. Všetky ceny na našej stránke sú včítane DPH. Rozmery tovaru sú
informatívne. Nezáleží na tom, či ste z Bratislavy alebo z Košíc -
zabezpečujeme rozvoz tovaru vlastnými dopravnými prostriedkami alebo ho
posielame zasielateľskou službou na dobierku priamo k vám do bytu. 

Spoločnosť DR štúdio sa venuje maloobchodnému a veľkoobchodnému predaju nábytku z umelého ratanu, ktorý je vyrobený z mimoriadne odolného polyuretanového vlákna. Kúpite si od nás vysokú kvalitu za prijateľné ceny s krátkymi dodacími dobami. Máme v ponuke široký sortiment nábytku a doplnkov z prírodných materiálov ako je ratan, bambus, morská tráva, banánový list, prútie a záhradného nábytku z umelého ratanu, teaku a kovu. Dodávame a montujeme terasové dosky z kompozitného materiálu.
Chcete kontaktovať konkrétnu osobu? Ako obchodný riaditeľ sa o vás stará Ing. Rudolf Ďurčanský a Zuzana Rakytová ako marketingová riaditeľka.

Naša ponuka:
Ratanový nábytok
Ratan je exotická drevina, ktorá rastie v náročných klimatických podmienkach tropických lesov. Vysoká vlhkosť a teplota umožňujú, aby liany Calamus rotang rástli veľmi rýchlo. Výhonky hrubé 2 až 4 cm dosahujú dĺžku takmer 200 m. Pri tejto malej hrúbke sú mimoriadne pevné, ľahké a nesmierne ohybné. Spomedzi prírodných materiálov je ratan pre naše zemepisné pásmo vyslovene exotický materiál. Napriek tomu nie je pre nás neznámy. Vlastnosťami a prírodným charakterom sa stal obľúbeným materiálom , ktorý našiel uplatnenie na celom svete.
Nábytok z umelého ratanu
Umelý ratan - pletené polyuretánové vlákno, z ktorého je vyrobený náš nábytok - je materiál, ktorý je úplne odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam, ako je UV žiarenie, vlhkosť a extrémne teploty, ktoré môžu byť v zime či v lete. Všetky naše kusy nábytku sú ručne spracované, za použitia vysoko kvalitných materiálov zo syntetických vlákien, polyuretán, hliník, polyester a teflón. Každý kus nábytku je vytvorený s dôrazom na detail, pri zachovaní vysokého pohodlia pri sedení. Preto ich možno používať vonku alebo vo vlhkých priestoroch.
Bambusový nábytok
Bambusový nábytok sa stáva obľúbeným a inšpiratívnym námetom pre dizajnérov celého sveta. Výrobcovia sa predbiehajú v predstavovaní nápaditých kusov bambusového nábytku. Samotné bambusové drevo disponuje výnimočným vzhľadom a skvelými kvalitatívnymi vlastnosťami. Navyše je maximálne ekologickým materiálom. Zaujímavou informáciou je, že výroba bambusového nábytku má v samotnej Ázii siahodlhú históriu.  O kvalite napovedá skutočnosť, že pevné bambusové drevo možno použiť na stavbu konštrukcií a mostov. V Číne je bambus symbolom dlhovekosti. Pre európsky kontinent je pomerne moderným typom nábytku, ktorý je ukážkou vzrušujúcej exotiky.
Nábytok z morskej trávy
Morská tráva je čisto prírodný produkt a preto je nábytok z tohto materiálu antialergický a veľmi kvalitný. Nábytok z nej je praktickým i estetickým doplnkom. Údržba takéhoto nábytku je veľmi jednoduchá. Postačí ak pravidelne ošetríte nábytok vlhkou handrou alebo ho povysávate. Veľkým pozitívom tohto nábytku je aj jeho trvácnosť. Životnosť kresiel alebo sedačiek z morskej trávy je aj niekoľko desaťročí. V ponuke sú rôzne stoličky, kreslá, ale aj taburetky, stoly a gauč. Prvky zaujímavého dizajnu si zamilujú aj náročnejší zákazníci. 


Exkluzívny záhradný nábytok

Záhradný nábytok harmonicky spája všetko, čo je potrebné v modernej záhrade - funkcionalizmus a luxus. Jednoduchý dizajn vytvára moderný štýl. Zoznámte sa s ponukou záhradného nábytku v našich predajniach na Slovensku a uvidíte, aký veľký vplyv na pohodlie a kvalitu má bezprostredné okolie - záhrada!

Kolekcia záhradného nábytku

Sortiment obchodov DR štúdio, s.r.o. je skutočne široký – začínajúci od základnych sedacích súprav, detailov až k doplnkom, ktoré dotvárajú celkový štýl Vašej terasy. Výberom nášho záhradného nábytku dáte nový rozmer priestoru, v ktorom budete chcieť tráviť čo najviac času. Raňajky pod holým nebom v sparnom lete, obľúbená čerstvá káva na terase alebo oddych s dobrou knihou, stretnutie s priateľmi , grilovanie po náročnom týždni - všetky tieto zážitky budete chcieť prežívať častejšie. Usporiadaním modulov môžete vytvoriť vlastnú jedinečnú zahradnú súpravu alebo môžte použiť hotové nábytkové moduly navrhnuté renomovanými dizajnérmi. Naše záhradné stoly a stoličky, záhradné pohovky a kreslá zabezpečia v teplom, letnom období dokonalý odpočinok a relax.

Najvyššia kvalita záhradného nábytku

Výberom nášho záhradného nábytku si vyberáte nielen dizajn, ale aj kvalitu. Všetky produkty dostupné v spoločnosti DR štúdio, s.r.o. poskytujú popredné miesto v kvalite a exkluzivite požadovanej našimi zákazníkmi. Môžete si byť istí, že špeciálne vybrané a testované materiály sú odolné voči poveternostným vplyvom a dlhodobo si zachovajú svoj jedinečný vzhľad a tvar. Každý kus záhradného nábytku je vyrobený  precíznym remeselným spracovaním. Naša rozsiahla ponuka zahŕňa záhradný nábytok a doplnky vyrobené z materiálov, ktoré už roky majú popredné miesto na trhu.

Záhradný nábytok z umelého ratanu

Záhradný nábytok vhodný do každého ročného obdobia má obrovskú popularitu. Záhradný nábytok z umelého ratanu je vhodný nie len pre domácnosti, ale aj luxusné verejné priestory - hotely, SPA salóny, wellness, reštaurácie a bazénové centrá. Vytvorením záhradnej sedacej súpravy, či záhradnej pohovky a doplnením závesného hojdacieho kresla si doprajete každodennú dávku luxusu. Stačí zavrieť oči a hneď pocítite optimálnu mäkkosť vankúšov a dokonale tvarované operadlo zabezpečí pohodlie, ktoré z Vás nechá opadnúť všetko napätie a na okamih Vám dopraje zabudnúť na každodenné starosti. Výhody umelého ratanového záhradného nábytku sú zárukou pohodlia, ktorý predajca zaručuje. V každom nábytku vyrobeného z umelého ratanu sa odzrkadluje  originálny dizajn. Polyetylénové zloženie materiálu je jednoducho navrhnuté tak, aby slúžilo milovníkom vonkajšej relaxácie. Dážď, sneh, UV žiarenie a ďalšie nepriaznivé faktory, nemajú žiadny vplyv na stav nábytku.

Záhradný nábytok z prírodného ratanu

V každodennom zhone medzi domácimi prácami a zamestnaním je niečo, čo vám umožňuje vo vašej záhrade znovu získať rovnováhu a zabudnúť na okolitú realitu. Vonkajšie prostredie domu je oblasť súkromia prepojená so živou prírodou, ktorá v záhrade odhaľuje svoje bohatstvo farieb, tvarov a vôní. Môžete si ju plne vychutnať v pohodlí   ratanového záhradného nábytku, ktorý  prebudí pocit relaxu a oddychu. Prírodný ratan, získaný z indonézskych plantáží je ekologickým  materiálom. Neobvyklý dizajn v koloniálnom štýle, široká kolekcia, kvalitný materiál záhradného ratanového nábytku zabezpečí dlhodobé užívanie. Každý kus záhradného nábytku z prírodného ratanu sa vypletá výhradne ručne, takže si môžete byť istí, že dostanete jedinečný originálny výrobok prepracovaný do najmenších detailov.

Hliníkový záhradný nábytok

Ľahkosť, jemnosť tvarov a moderný štýl -  to je hliníkový záhradný nábytok. Pre moderné priestory, verejné aj súkromné, bola vytvorená kolekcia  dizajnového hliníkového záhradného nábytku. Chladivý vzhľad hliníkovej konštrukcie v kombinácii so záhradnou zeleňou vytvára vkusné dekoratívne spojenie. Aby sme splnili najvyššie nároky zákazníkov, ktorí hľadajú niečo viac ako všadeprítomný štandard, zvolili sme možnosť kombinácie hliníku s drevenými alebo keramickými detailami.


Viac
O nás: About Us
bottom of page